Mirësevini në ZHONGBO-në tonë

Parku Industrial Xiangjiang, Rruga Xiangjiang,

Distrikti Honghuagang, Zunyi City, Guizhou, Kinë.

Na telefononi

+86-15599297368
banderolë
banderolë
banderolë

Një prodhues profesional i produkteve të karabit tungsteni me performancë të lartë në Kinë

Ofruesi profesional i karabit të çimentuar

  • PRODUKTE TË REJA
    këshilla për sharrë karabit me shitje të mëdha, shkallë të lartë riblerjeje, kënaqësi të lartë të klientit.

  • PRODUKTET HOT
    Produkte karabit të lançuara së fundmi me teknologji të reja dhe rezistencë të lartë ndaj konsumit dhe rezistencë ndaj ndikimit superiore.

Produkte karabit

Mjetet për qëllime të përgjithshme

Këshilla për sharrën e karabit
Në fushën e prodhimit të majave të sharrës, ne kemi përvojë të gjatë dhe jemi të njohur për inovacionet pioniere në botën e prerjes së metaleve.Qoftë për sharra me shirit apo sharra rrethore, me ZHONGBO Hard Material Solutions do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë këshillash sharrash për sharrimin e metaleve.
 
Këshillë për shtypjen e karabit
Maja me karabit të çimentuar për majat e qendrës së mbledhjes së shinave hekurudhore
Këshillë karabit për polet e skive
Ne përdorim material karabit tungsteni 100% të virgjër për të arritur kërkesat e rezistencës së mirë ndaj konsumit dhe rezistencës së lartë ndaj ndikimit.
Nënshtresa karabit PDC
Boshllëqet e nënshtresës së karbitit të tungstenit luajnë një rol jetik në prodhimin e prerësve PDC.
Kushineta me top karabit
Topi i karabit tungsteni ose i quajtur Topi i karabit të çimentuar, dendësia 14,50-14,85 g/cm3, fortësia 89-92 HRA, është bërë nga karabit tungsteni i përzier me përmbajtje kobalti prej 6%, 8% ose 10% si lidhës rezistent me shtypje, sinterim, top. bluarje mulliri etj.
Unaza rul karabit
Pastrimi dhe drejtimi i telave është një proces i domosdoshëm në fabrikën e çelikut përpara mullirit të petëzimit, rrotullat për pastrimin e karbitit të tungstenit janë aksesorë të rëndësishëm për pastrimin mekanik të shufrës së hyrjes në mullinj reduktues për qëllime të pastërta, rrotullat e çelikut janë përdorur në të kaluarën dhe ato janë zëvendësuar me karabit tungsteni. rrotullon heqjen e gurëve gradualisht.
Rreth Nesh

Mirë se vini në Zhongbo Carbide

ZUNYI ZHONGBO CARBIDE CEMENTED CO., LTD, themeluar në vitin 1998, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e produkteve të karabit.Llojet e prodhimit të produkteve të karabit përdoren në industri, ushtarake, metalurgji, shpime të naftës, vegla minerare, aplikime ndërtimi etj.

ZHONGBO ka një punëtori standarde të prodhimit prej 16 mijë metrash katrorë.Prodhimi i produkteve kryesore në një vit është 600 ton, dhe shkalla e shitjeve është mbi 200 milion CNY.

Cilësi e klasit të parë

pse na zgjodhet ne

Shërbim 7x24 Orë Nëse keni ndonjë nevojë ose pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na telefononi ose të na dërgoni email.Ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur ekipi profesional.
Shërbim 7x24 Orë
ekip profesional Ne kemi personel profesional të kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit dhe testimit dhe ju ofrojmë shërbime teknike profesionale dhe shërbime pas shitjes me çmim të arsyeshëm.
Ekipi profesional
çmim i arsyeshëm Ne kemi shërbim profesional pas shitjes, ekip dhe çmime konkurruese për të provuar forcën tonë me aftësinë tonë.
Çmim i arsyeshëm

Lajmet e fundit

Këshilla të sharrës me karabit Stili A .jpg
2024-06-17

Për çfarë përdoret një teh sharre me majë karabit?

Këshilla të sharrës me karabit Stili A .jpg
2024-06-14

Dallimet midis stileve A dhe B të majave të sharrës karabit

Futje karabit për sharrë me zinxhir.png
2024-05-24

Cilët faktorë duhet të merren parasysh kur zgjidhni futjet e karabit për një aplikim specifik?

Tehe karabit për pastrimin e borës me insert.png
2024-05-23

Si i instaloni dhe mirëmbani fletët e borës me karabit për të siguruar performancë afatgjatë?

Vizatimi i shufrave të karabit Dies.png
2024-05-22

Cilat janë shufrat e tërheqjes së karabit dhe si përdoren ato në prodhim?

jaws gjilpërë kapëse.png
2024-05-21

Si e ruani dhe kujdeseni siç duhet për kapësen tuaj të karabit për të zgjatur jetëgjatësinë e saj?

vizatimi vdes.jpg
2024-05-20

Si e zgjidhni kokën e duhur të karabit për procesin tuaj të prodhimit?

Stufa karabit për HPGR.png
2024-05-17

Për çfarë përdoren stufat e karabit në aplikimet industriale dhe si përmirësojnë performancën e veglave?

Tehe për pastrimin e borës me karabit me buton.png
2024-05-17

A mund të përdoren fletët e pastrimit me karabit në të gjitha llojet e borëpastruesve?

jaws gjilpërë kapëse.png
2024-05-15

Si e zgjidhni kapësen e duhur të karabit për aplikacionet e veglave tuaja të makinerisë?

Merrni ofertë falas ose mund të na telefononi në shërbimet tona

+86 15599297368
Na lini informacionin tuaj
  • Regjistrohu për buletinin tonë
  • bëhuni gati për e ardhshëm në buletinin tonë për të marrë përditësime direkt në kutinë tuaj hyrëse
    regjistrimin